Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Чернівецький р-н,
м. Заставна, вул. Самоврядування, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 439 гостей та 0 користувачів

Свято Вітчизняної Досягненості: День Авіації України, 27 серпня

Свято Вітчизняної Досягненості: День Авіації України, 27 серпня

Кожна країна має свої свята, які символізують її досягнення та історичний розвиток. Для України одним з таких важливих дат є День Авіації України, який відзначається щорічно 27 серпня. Цей день є відмінною нагодою вшанувати внесок української авіації у розвиток країни та підкреслити важливість цієї галузі для національної економіки та наукових досягнень.

**Історія Дня Авіації України**

Відзначення Дня Авіації України виходить своєю історією від відкриття першого вітчизняного повітряного корабля. 27 серпня 1893 року у місті Києві видатний український вчений та інженер Ігор Сікорський здійснив перший у світі контрольований польот гвинтокрилом «Сікорський-1». Це відкриття стало вагомим внеском у розвиток глобальної авіаційної технології та покладло початок подальшому розвитку авіаційної промисловості в Україні.

**Сучасний Внесок Авіації України**

Сучасна українська авіація відзначається численними досягненнями та інноваціями. Вона включає в себе різноманітні напрями, починаючи від цивільної авіації та закінчуючи військовою.

**Цивільна авіація** в Україні має велике значення для забезпечення зв'язків між містами та регіонами, сприяючи економічному зростанню і розвитку туризму. На сьогодні авіакомпанії України здійснюють регулярні рейси до багатьох країн світу, сприяючи налагодженню міжнародних відносин та обміну культурними цінностями.

**Військова авіація** в Україні є важливою складовою національної оборони та безпеки. Вона забезпечує високий рівень готовності для забезпечення національного суверенітету та територіальної цілісності.

**Науковий розвиток** в галузі авіації також має значущий внесок. Українські вчені та інженери активно працюють над новітніми технологіями, вдосконаленням літаків та вертольотів, а також розробкою авіаційних систем та обладнання.

**Важливість Дня Авіації України**

День Авіації України не лише вшановує минулі досягнення, а й спонукає до подальших досягнень та розвитку цієї важливої галузі. Він нагадує нам, наскільки важливо зберігати та розвивати спадщину української авіації, сприяючи інноваціям та науковому росту.

День Авіації України став символом національного гордості та довіри в майбутнє. Це свято вшановує всіх, хто працює в авіаційній галузі, незалежно від їхнього статусу, забезпечуючи безпеку, зручність та зв'язок в сучасному світі.

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека