Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2016 рік

Дошка оголошень

Запитання депутату

 • No posts to display.

Останні теми

 • Немає повідомлень для відображення.

Зараз на сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Погода в місті

Проекти рішень  

1 Про надання одноразової матеріальної допомогиАдміністратор 29.11.2017
Розглянувши заяви жителів м.Заставна: Якимика Василя Васильовича, вул.Боженка,5; Харюк Оксани Миколаївни, вул. 28 Червня,39 А; Пістрюги Ольги Василівни, вул.Гоголя, 3/4; Загарій Василини Іванівни, вул.Незалежності, 1а/1; Ткач Марії Василівни, вул.Шеленка,20; Маковійчук Ольги Іванівни, вул.Бажанського,4/4 про надання матеріальної допомоги, відповідно до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, учасникам АТО, жителям міста Заставна, що опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого рішенням третьої позачергової сесії міської ради VII скликання № 63/3-2016 від 29 січня 2016 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –
В И Р І Ш И В:
1. Надати матеріальну допомогу в сумі _______ () гривень наступним жителям міста Заставни:
 • 1. Якимику Василю Васильовичу – на даний час не працює, у зв’язку із пожежею, яка виникла 05.10.2017 року та завдала збитків на суму 38820грн., кошти потрібні на часткове відновлення майна – ______ грн
  2. Харюк Оксані Миколаївні – перебуває в декретній відпустці, кошти потрібні на лікування сина Костюка М.І. – _____ грн.
  3. Пістрюзі Ользі Василівні – у зв’язку із важким матеріальним становищем та втраті годувальника, кошти потрібні для придбання товарів першої необхідності – ______ грн.
  4. Загарій Василині Іванівні – пенсіонерці, здійснює догляд за дитиною інвалідом, кошти потрібні на лікування дочки – ______ грн.
  5. Ткач Марії Василівні – пенсіонерці, хворіє, кошти потрібні для придбання ліків – ______ грн.
  6. Маковійчук Ользі Іванівні – пенсіонерці,на протязі останнього періоду син – Жварич М.М. хворіє, кошти потрібні для придбання товарів першої необхідності та лікування.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на фінансово-економічний відділ міської ради.
2 Про представлення до нагородження Почесним званням України «Мати-героїня» багатодітних матерів, які народили та виховали п’ятеро і більше дітейАдміністратор 29.11.2017
Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леваніна Р.В., розглянувши матеріали про представлення багатодітної матері, яка проживає на території м. Заставна, до нагородження Почесним званням України «Мати-героїня» та на виконання Указу Президента України «Про почесні звання України» 476/2001 від 29.06.2001 року, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –
В И Р І Ш И В:

1. Враховуючи, що жителька м.Заставна Бондар Світлана Сергіївна народила і виховала п’ятеро дітей до восьмирічного віку та створила сприятливі умови для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних та моральних якостей, порушити клопотання перед Заставнівською районною державною адміністрацією про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня» громадянці Бондар Світлані Сергіївні.
2.Виконавчому комітету Заставнівської міської ради підготувати відповідні документи для представлення гр. Бондар С.С. до нагородження Почесним званням України «Мати-героїня»
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леваніна Р.В.
3 РОЗГЛЯД ЗАЯВАдміністратор 29.11.2017
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» № 1127 від 25.12.2015 та розглянувши заяву гр. Костюк Ольги Анатоліївни, котра проживає в м. Заставна по вул.Котовського,2 , керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –

В И Р І Ш И В:

1. Виокремити в окремий господарський номер квартиру №1 по вул.Котовського, 6 в житловий будинок № 6 по вул.Котовського в м.Заставна.

2. Присвоїти поштову адресу житловому будинку № 6 по вул. Котовського в м.Заставна Чернівецької області.

3. Гр. Костюк О.А. здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул.Котовського,6 в м.Заставна Чернівецької згідно чинного законодавства.

4. Рекомендувати гр. Костюк О.А. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
4 Про затвердження актів обстеження зелених насаджень (дерев, чагарників, газонів, квітників), що підлягають видаленнюАдміністратор 05.12.2017
Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леваніна Р.В. про затвердження актів обстеження зелених насаджень (дерев, чагарників, газонів, квітників), що підлягають видаленню, на території м.Заставна, розглянувши звернення жительки м.Заставна, Гнідан Марії Василівни, вх.№654-ф від 18.10.2017 року, клопотання Заставнівського районного лабораторного відділення КМВЛДУ «Чернівецький ОЛУ МОЗ України» вх. №706-ф від 06.11.2017 року, клопотання Заставнівської районної ради вх.№519-ф від 13.11.2017 року, клопотання Заставнівської автомобільної школи ТСО України вх.№520-ф від 13.11.2017 року про надання дозволу на спилення аварійних дерев, керуючись п.7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08 2006 року № 1045, Наказом від 10.04.2006 року № 105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», виконавчий комітет міської ради –

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити Акт № 10 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 03.11.2017 року на видалення берези в кількості 4 (чотири) штуки, по вул.Чорновола,4 в зв’язку із санітарною очисткою дерев, незадовільним станом зелених насаджень.
2. Затвердити Акт № 11 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 29.11.2017 року на видалення дерев загальною кількістю 33 (тридцять три) штуки, а саме: горіх – 10 (десять) штук, вишня – 5 (п’ять) штук, клен – 5 (п’ять) штук, верба – 3 (три) штуки, липа – 4 (чотири) штуки, каштан – 6 (шість) штук по вул.Грушевського,35 у зв’язку із незадовільним станом та псуванням майна закладу.
3.Затвердити Акт № 12 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 29.11.2017 року на видалення ялини загальною кількістю 2 (дві) штуки по вул.В.Чорновола,6 у зв’язку із сухостоєм та провести санітарну чистку 3 (трьох) беріз у зв’язку із задовільним станом.
4. Затвердити Акт № 13 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 29.11.2017 року на видалення дерев загальною кількістю 3 (три) штуки, а саме: горіх – 2 (дві) штуки, туя – 1 (одна) штука, по вул.Бажанського,60 у зв’язку із незадовільним станом та псуванням майна закладу.
5 Про затвердження акту перевірки технічного стану будинку по вул. Незалежності, 112Адміністратор 05.12.2017
Розглянувши акт обстеження стану житлового будинку, який підлягає знесенню розташованого за адресою: вул. Незалежності, 112, м. Заставна комісія з обстеження стану житлових будинків з метою встановлення його відповідності санітарним і технічним вимогам, керуючись ст. 7, 8 Житлового кодексу Української РСР, Постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 № 189 «Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання», ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради –

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити акт обстеження стану житлового будинку, який підлягає знесенню розташованого за адресою: вул. Незалежності, 112 в м. Заставна (додається).
2. Визнати будинок розташований за адресою: вул. Незалежності, 112, м. Заставна непридатним для проживання з виключенням його з житлового фонду для подальшого використання в інших цілях та встановити, як такий що підлягає знесенню.
3. Координацію робіт щодо виконання рішення покласти на начальника комунального підприємства «Заставнівське ЖУТВЗ» Найду П.М.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леваніна Р.В.
6 РОЗГЛЯД ЗАЯВАдміністратор 05.12.2017
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» № 1127 від 25.12.2015 та розглянувши заяву гр. Макаренко Світлани Сергіївни, котра проживає в м. Заставна по вул.Бажанського, 37/1, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –

В И Р І Ш И В:

1. Виокремити в окремий господарський номер квартиру №1 по вул.Бажанського, 37 в житловий будинок № 37 по вул.Бажанського в м.Заставна.

2. Присвоїти поштову адресу житловому будинку № 37 по вул.Бажанського в м.Заставна Чернівецької області.

3. Гр. Макаренко Світлані Сергіївні здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул.Бажанського, 37 в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.

4. Рекомендувати гр. Макаренко С.С. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
7 РОЗГЛЯД ЗАЯВАдміністратор 05.12.2017
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» № 1127 від 25.12.2015 та розглянувши заяву гр.Яцуляк Оксани Михайлівни, котра зареєстрована в м. Заставна по вул.Шевченка,42, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –

В И Р І Ш И В:

1. Виокремити в окремий господарський номер квартиру №2 по вул.Бажанського, 37 в житловий будинок № 37 А по вул.Бажанського в м.Заставна.

2. Присвоїти поштову адресу житловому будинку № 37 А по вул.Бажанського в м.Заставна Чернівецької області.

3. Гр. Яцуляк Оксані Михайлівні здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул.Бажанського, 37 А в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.

4. Рекомендувати гр. Яцуляк О.М. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
8 РОЗГЛЯД ЗАЯВАдміністратор 05.12.2017
Розглянувши заяву гр. Грекула Анатолія Миколайовича, що проживає в м. Заставна вул. Чорновола,2/7 про переоформлення особового рахунку на квартиру № 7 в будинку № 2 по вул. Чорновола на дружину Грекул Любов Миколаївну, виконавчий комітет міської ради –

В И Р І Ш И В:

1.Переоформити особовий рахунок на квартиру № 7 в будинку № 2 по вул. Чорновола з Грекула Анатолія Миколайовича на дружину Грекул Любов Миколаївну.

2.Зобов’язати гр. Грекул Л.М. провести розрахунок по сплаті заборгованості комунальних послуг, які рахуються за вищезгаданою квартирою.

У Вас недостатньо прав для внесення проекту рішення

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка